O značce Shots Toys

Značka erotických pomůcek Shots Toys pochází z Německa a nevěnuje se pouze výrobě pánských erotických hraček – umělých vagín. Mezi další produkty tohoto výrobce vibrátory, vibrační vajíčka, plácačky a bičíky (pro lehčí BDSM), vibrační kroužky a další drobné erotické pomůcky. Zaměřme se ale na jejich umělé vagíny.

Shots Toys Portable Masturbator je řada 3 honítek z čistého lékařského silikonu. Ty přicházejí s realistickým vzhledem (honítka vypadají jako vagína/ústa/anál) a především velmi jednoduchým hygienickým čištěním.

Právě možnost jednoduchého vyjmutí vnitřní výstelky a její vyčištění je hlavní výhodou této trojice hraček. Konkurenční výrobky (například značky Tenga) tuto možnost nemají a proto nižší řady (OnaCUP a EGGs) jsou jen na jedno použití. Což výrazně snižuje jejich užitnost.

Oproti tomu Shots Toys honítka jsou na více použití. Stejně jako Tengy využívají pokročilých materiálů, které jsou ale citlivé na použité lubrikační gely. Jemný materiál, ze kterého je vyrobena vnitřní stimulační vložka, se může lubrikovat pouze gely a oleji na vodní bázi. Nesmí se používat silikonové přípravky – ty poškodí jemný povrch a značně ho znehodnotí.

Návod k tomuto výrobku můžete stáhnout zde: Shots Toys manuál (ve formátu .pdf).

Shots Toys Anal

  

Jak už název napovídá, tak napodobuje anální sex. Vnitřní výstelka je poměrně úzká a vstup simuluje úzký anální otvor – tedy největší stimulaci zažijete právě při pronikání do tohoto pomyslného svěrače.

Shots Toys Oral

 

Lačná pusinka z jemného materiálu vás jemně obepne a pomalu vysaje. Díky vnitřnímu regulačnímu ventilu můžete jednoduše regulovat podtlak uvnitř honítka – tím se značně zesílí/zeslabí sací efekt. Jistě ho dobře znáte z dobře provedeného orálního sexu.

Shots Toys Vagina

 

Největší klasika ze všech – honítko s vzhledem vagíny. Právě tento vzhled proslavil realistická honítka Fleshlight. Shots Toys nabízí menší rozměry a především nižší cenu.

Proč nakupovat u nás

Vlastní fotografie a videa (víte přesně co kupujete).

Diskrétní a bezpečně zabalené zásilky.

Při objednávce nad 1 000 Kč je doprava zdarma (info v Poštovné).