Lubrikační gely

V nabídce máme lubrikační gely na vodní bázi, které se mohou používat se všemi honítky z čistého silikonu/polymeru. Nijak ho neničí a umožňují slastnější používání erotických pánských hraček.


Waterglide gel - třešeň 150 ml

Lubrikační gel Waterglide je založen na vodní bázi a je vhodný pro použití s hračkami z lékařského silikonu. 

Waterglide gel - jahoda 150ml

Lubrikační gel Waterglide pochází z Německa a je vyroben přímo pro erotické hračky ze silikonu.

Waterglide gel - třešeň 200ml

Lubrikační gel Waterglide je kvalitním výrobkem z Německa. Je vhodný pro použití s jemnými povrchy erotických hraček ze silikonu/polymeru. Gel má vůni třešní.

Waterglide gel - meruňka 200ml

Lubrikační gel Waterglide pochází z Německa a je vyroben přímo pro erotické hračky ze silikonu. Je založen na vodní bázi, takže k povrchům hraček je velmi šetrný.

Waterglide gel - tropické ovoce 200ml

Lubrikační gel je založený na bázi vody, a proto je vhodný pro erotické pomůcky z lékařského silikonu/polymeru. Gel Waterglide je vyroben v Německu a má vůni tropického ovoce.

Waterglide gel - jablko 200ml

Lubrikační gel Waterglide je založen na vodní bázi a je vhodný pro použití s hračkami z lékařského silikonu. Je velmi jemný a s vůní jablek.

Waterglide gel - hedvábný 150ml

Lubrikační gel Waterglide Silk je vyroben v Německu a je vhodný pro všechny citlivé páry. Hedvábně jemný gel se může používat s jakýmikoliv erotickými hračkami.

Eros Aqua gel 100 ml

Eros Aqua je čirý lubrikační gel založený na vodní bázi. Je vhodný pro všechny hračky - nijak nepoškozuje jejich povrch a dobře se omývá.

Proč nakupovat u nás

Vlastní fotografie a videa (víte přesně co kupujete).

Diskrétní a bezpečně zabalené zásilky.

Při objednávce nad 1 000 Kč je doprava zdarma (info v Poštovné).