Shots Toys Deep Throat + gel ZDARMA

Honítko Shots Toys Deep Throat je vyrobeno ze 100% lékařského silikonu a má tvar lačné pusinky. Vnitřní výstelka se dá jednoduše hygienicky čistit a je na více použití.

  • Dostupnost: Vyprodáno - zkuste jiný model

Shots Toys Deep Throat + gel ZDARMA

Pokud vám schází kvalitní orální sex, využijte služeb masturbátoru Shots Toys Deep Throat. Měkká pusinka ze silikonu vám poslouží kdykoliv. Díky skvěle vytvarovaným rtíkům je orální sex velmi realistický.

Vnitřní silikonová výstelka má množství výstupků a drážidivých kroužků. Honítko má regulační ventil, kterým můžete regulovat sílu sání (je velmi podobné tomu z reálného orálního sexu - konkrétně praktiky deep throat - hlubokého hrdla).

Umělá vagína Shots Toys je tvarem velmi podobná konkurenčnímu výrobku Tenga, ale oproti němu nabízí více použití. Vnitřní výstelka lze vyjmout a lehce vyčistit. 

K balení je přiloženo menší množství lubrikačního gelu na vodní bázi. Pro více použití honítka je vhodné i zakoupit lubrikační gel na vodní bázi - více v sekci lubrikační gely.

Je vhodné o erotickou pomůcku pečovat a pravidelně ho čistit čistícím přípravkem bez alkoholu - více v sekci čistící přípravky.

Manuál k tomuto výrobku můžete stáhnout zde: Shots Toys manuál (ve formátu .pdf).

Všechny naše masturbátory jsou dodávány v diskrétním balení (bez označení e-shopu Hračkypromuže.cz). 

  • Napodobuje: orální sex
  • Průměr vnější: 5,5-6 cm
  • Délka celková: 16 cm
  • Užitná hloubka: 13,5 cm
  • Hmotnost: 190 g
  • Materiál: lékařský silikon (vnitřní výstelka), plast (obal)

Video:

Proč nakupovat u nás

Vlastní fotografie a videa (víte přesně co kupujete).

Diskrétní a bezpečně zabalené zásilky.

Při objednávce nad 1 000 Kč je doprava zdarma (info v Poštovné).