Tipy a rady o honítkách

Nevíte co je honítko? Jak jej používat a čistit? Jak se liší výrobky značek Tenga či Shots Toys? Odpovědi najdete v této sekci.


 • » Co je honítko?

  Honítka (jinak nazývané masturbátory či umělé vagíny) jsou erotické pomůcky pro muže, které velmi často napodobují tvar (i vzhled) ženské vagíny.

 • » Jak čistit honítka?

  Tipy a rady, jak se dají čistit a opečovávat honítka (masturbátory), aby co nejvíce vydržely a dlouho nám sloužily.

 • » Jak vybrat honítko?

  Máte problémy s výběrem vhodného honítka/masturbátoru? Jste mu od toho, abychom vám pomohli najít tu nejvhodnější pánskou hračku pro masturbaci.

 • » O značce Tenga

  Tenga je japonská společnost (založená mužem jména Koichi Matsumoto) vyrábějící rafinované a elegantní pomůcky pro muže. Název Tenga znamená v překladu „elegantní, šarmantní“. Krédo firmy je „nestyďte se za masturbaci“. Právě proto jsou výrobky baleny v diskrétním balení, které je zároveň i velmi moderní.

 • » O značce Shots Toys

  Značka erotických pomůcek Shots Toys pochází z Německa a nevěnuje se pouze výrobě pánských erotických hraček – umělých vagín. Mezi další produkty tohoto výrobce vibrátory, vibrační vajíčka, plácačky a bičíky (pro lehčí BDSM), vibrační kroužky a další drobné erotické pomůcky. Zaměřme se ale na jejich umělé vagíny.

Proč nakupovat u nás

Vlastní fotografie a videa (víte přesně co kupujete).

Diskrétní a bezpečně zabalené zásilky.

Při objednávce nad 1 000 Kč je doprava zdarma (info v Poštovné).