Shots Toys Sausage Vaginal Soft

Masturbátor s velmi jemnou vnitřní silikonovou vložkou vám ukáže, jak slastná dokáže být masturbace. Model Vaginal je určen pro masturbaci - napodobuje sex s ženskou vagínou.

  • Dostupnost: Vyprodáno - zkuste jiný model

Shots Toys Sausage Vaginal Soft

Diskrétní obal nikomu nenapoví, co se uvnitř skrývá. Nenápadný obal zmate každého. Po rozbalení budete mít v rukou perfektní masturbátor se složitou vnitřní strukturou vytvořenou z čistého lékařského silikonu. Ten je 100% hypoalergenní, takže nehrozí žádné alergické reakce a neobsahuje žádné ftaláty. Sex s tímto honítkem je maximálně bezpečný.

Hračka pro muže Vaginal Soft je z řady Sausage - díky promyšlenému obaly vypadá jako zabalený párek (tedy naprosto nenápadně).

Díky jemné vnitřní výstelce (připodobňující masturbaci k vaginálnímu sexu) můžete honítko použít vícekrát, aniž byste se měli bát podráždění.

Vnitřní výstelka dráždí především špičku penisu a část mezi žaludem a zbytkem penisu - dle mnoha výzkumů jsou tyto dvě části nejcitlivější na vnější stimulaci.

K honítku je přiložené menší množství lubrikačního gelu na vodní bázi. Pro více použití honítka je vhodné i zakoupit lubrikační gel na vodní bázi - více v sekci lubrikační gely.

Je vhodné o erotickou pomůcku pečovat a pravidelně ho čistit čistícím přípravkem bez alkoholu - více v sekci čistící přípravky.

Manuál k tomuto výrobku můžete stáhnout zde: Shots Toys Sausage manuál (ve formátu .pdf).

Všechny naše masturbátory jsou dodávány v diskrétním balení (bez označení e-shopu Hračkypromuže.cz). 

  • Napodobuje: klasický sex
  • Průměr vnější:  6 cm
  • Délka celková:  16 cm
  • Užitná hloubka: 13 cm
  • Hmotnost:  115 g
  • Materiál: lékařský silikon (vnitřní výstelka), plast (obal)

Video:

Proč nakupovat u nás

Vlastní fotografie a videa (víte přesně co kupujete).

Diskrétní a bezpečně zabalené zásilky.

Při objednávce nad 1 000 Kč je doprava zdarma (info v Poštovné).